counter create hit

مطالب مرتبط:

نفت آبادان همیشه مقابل اصفهانی ها انگیزه دارد

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه جایگاه سپاهان اینجا نیست و می دانیم که فوتبال سختی داریم گفت: صنعت نفت مقابل اصفهانی ها همیشه انگیزه زیادی دارند. ...

ویسی: ماندن تیم ما در لیگ برابری می کند با قهرمانی

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: پیکان به دنبال کسب سهمیه آسیایی است و ما برای سقوط نکردن بازی می کنیم.

«نقی معمولی» استقلالی شد + عکس

محسن تنابنده بازیگر نقش «نقی معمولی» در سریال پایتخت امروز در کلینیک استقلال حضور یافت.

سیاری: اصحاب رسانه قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح را نشان دهند

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: آمادگی صددرصدی ارتش باعث شده تا مرزهای زمینی و هوایی و دریایی در امنیت باشد و شاید همین تلاش ارتش برای حفظ امنیت مرزها باعث شده تا در مدرسه سازی و جاده سازی دیده نشود. ...

جهش ۹ پله ای تونس با کمک برد ایران

فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) امروز رده بندی ماه آوریل را اعلام کرد که تیم ملی کشورمان در این رده بندی ۳ پله سقوط داشت و رده ۳۶ جهان ایستاد.

ترکیب فولاد خوزستان اعلام شد

سرمربی فولاد خوزستان ترکیب تیمش برای دیدار با ذوب آهن اصفهان را اعلام کرد.

تمرین ریکاوری تیم ملی در پک برگزار شد

تمرین ریکاوری تیم ملی فوتبال ایران بعدازظهر امروز برگزار شد.

تمرین ریکاوری تیم ملی در پک برگزار شد

تمرین ریکاوری تیم ملی فوتبال ایران بعدازظهر امروز برگزار شد.

زمانی: پرسپولیس در سال بد استقلال قهرمان شد

حسن زمانی از نتایج خوبی که استقلال در این مدت کسب کرده ابراز خوشحالی می کرد.

ساعت 19:31؛ کار کی روش تمام نمی شود (عکس)

ساعت 19:31؛ کار کی روش تمام نمی شود (عکس)

سرمربی پرتغالی تیم ملی در فاصله کوتاه باقیمانده تا جام جهانی روسیه به دنبال بررسی جزیی ترین مراحل آماده سازی شاگردانش است.

عدالت در بازی ما مقابل فولاد رعایت نشد

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اعتقاد دارد که در بازی این تیم مقابل فولاد خوزستان عدالت رعایت نشده است.

لیگ اروپا|حذف ناباورانه لاتزیو در شب صعود المپیک مارسی، اتلتیکومادرید و آرسنال

لیگ اروپا|حذف ناباورانه لاتزیو در شب صعود المپیک مارسی، اتلتیکومادرید و آرسنال

در شب صعود دراماتیک مارسی، لاتزیو حذف شد و اتلتیکومادرید و آرسنال هم به نیمه نهایی رسیدند.

یک پیروزی برای منچستر یونایتد در برابر بنفیکا

پیروزی خانگی منچستریونایتد برابر بنفیکا

به گزارش "ورزش" و غیره. این دانش آموزان از خوزه مورینیو با وجود یک پنالتی در این دیدار از دست داد اما در پایان موفق شدند با دو هدف پیروزی با 4 مستقیم پیروزی در دو دیدار بعدی به هتل تنها یکی از شما نیاز دارید. بنفیکا بازی را بهتر آغاز شده و این تیم در دقیقه ابتدایی بیشتر مالکیت در اختیار داشتن اما شکست خورده در یک مکان خاص بر روی دروازه منچستر یونایتد ایجاد کنید. در مقابل تیم بود که در دقیقه 13, صاحب این قلم. اشتباه داگلاس مارشال باعث شد دولت قلم. خود مارشال پشت توپ اما او ضربه دروازه بنفیکا با یک پاسخ ارسال می شود.     چند دقیقه بعد یک به نوبه خود از بازیکنان بنفیکا بود دروازه ایران به جدی بودن تهدید اما در واکنش به شگفت انگیز دیوید کیا به آمار Diogo onhas ، پیشگیری از دسترسی به بازدید کنندگان گل. گروه ادامه خواهد داد به میزبان ابتکار عمل در دست چند سایت خوب برای اضافه کردن تا در نهایت در آخرین دقیقه از نیمه اول به گل رسید. نانا به پشت جعبه صاحب توپ است. با یک ضربه محکم توپ را به تیر دروازه بنفیکا هدف اما توپ در برگشت به پشت دروازه بان این تیم مجروح شد و تبدیل به یک هدف است. مانند شیاطین سرخ با ماشین قطار به رختکن رفتند.     نیمه دوم با حملات ایران آغاز شد و در دقیقه از کمیته. بازیکنان از این تیم کاملا توپ و میدان در اختیار او است. اما بازیکنان بنفیکا در اروپا و حتی می توانید در 60 دقیقه به یک کراوات همچنان ادامه دارد اما دوباره یک واکنش خوب و کیا به آمار onhas است. پاپ منچستریونایتد را بسته نگه داشت. فشار حملات بنفیکا ادامه داشت اما این منچستریونایتد بود که در دقیقه 78 به گل دوم رسید. راشفورد که با یک حرکت تکنیکی، سه بازیکن حریف را پشت سر گذاشته بود، در محوطه جریمه سرنگون شد تا داور یک بار دیگر ضربه پنالتی را نشان بدهد. این بار دنی بلیند پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه محکم، توپ را به وسط دروازه کوبید تا حساب کار 2-0 شود.         در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با همان دو گل به سود منچستریونایتد به پایان رسید.