counter create hit

مطالب مرتبط:

مکانیسم پرداخت ها در نظام سلامت غیر عادلانه است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: مکانیسم پرداخت ها در سیستم بهداشت و درمان کشور غیرمنصفانه و غیر عادلانه بوده بنابراین افزایش تعرفه ها مشکلی را حل نمی کند. ...

توقف قیمت گذاری تجهیزات پزشکی تکذیب شد

مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، شبهات ایجاد شده در خصوص توقف قیمت گذاری تجهیزات پزشکی را تکذیب کرد و گفت: قیمت گذاری تجهیزات پزشکی متوقف نشده است.

آشنایی با عوامل خطر‌ساز برای ابتلا به سکته مغزی در زنان

همشهری آنلاین: عوامل خطرâسازی وجود دارد که میâتواند خطر ابتلا به سکته مغزی و بیماریâهای قلبی را در زنان افزایش دهد.

مسافرت رفتن در بارداری، توصیه های پزشکی

مادران باردار به خصوص پس از هفته بیستم بارداری بهتر است به سفر نروند چرا که ممکن است با خطراتی مانند زایمان زودرس و پارگی کیسه آب مواجه شوند.

۸ گام غذایی برای بازسازی کبد

همشهری آنلاین: اگرچه معده یکی از اعضای بدن است که مسئولیت هضم موثر را به عهده دارد، اما این کار را بدون نیاز به کمک کبد و کیسه صفرا نمیâتواند انجام دهد. ...

داروهای ضدصرع ریسک زوال عقل و آلزایمر را افزایش می دهد

نتایج مطالعه جدید نشان می دهد افراد مسنی که به طور مداوم داروهای ضدصرع مصرف می کنند ممکن است در معرض ریسک بالا بیماری آلزایمر و زوال عقل قرار گیرند.

چگونه سفید"چربی دور شکم" را از بین ببرد ؟

چگونه«چربی های سفید دور شکم» را نابود کنیم؟

جامعه مطابق با معمولی می تواند به راحتی حضور چربی در اطراف شکم برای تبدیل شدن به آگاه باشید! جامعه مطابق با معمولی می تواند به راحتی حضور چربی در اطراف شکم برای تبدیل شدن به آگاه باشید! برای انواع دیگر از تجمع چربی در زنان و مردان است. خانم ها بیش از حد چربی در کفل ها و ران و ذخیره آنها هستند اما تجمع چربی در آقایان در ناحیه شکم ، اگر شما نیز از تجمع چربی شما را از رنج می برند لازم است به دنبال یک رژیم غذایی و ورزش در چرخ و خود را قرار دهید. ورزش می تواند بلوک عضلات شکم خود را قوی اما نمی تواند آن را از بافت چربی بین ماهیچه ها و پوست از هدف. نوشیدن و عمل این شیوه حاوی چندین و سیر و ورزشی و. اما برای اینکه این نوشیدنی اثر زیادتری برخوردار باشد، خوب تر هست چند تمرین ورزشی را با آن ترکیب کنید. خوب تر هست به تدریج تمرینات را سنگین‌تر کنید. تمرینات مفید تمرین نخست: بر روی زمین دراز بکشید و دست و پاهایتان را نسبت به بدن بالاتر بیاورید. سپس اهتمام کنید دست و پاهایتان را به نیز برسانید. هر دفعه یک پایتان را بالا بیاورید. تمرین دوم: دراز کشیده و کف پاهایتان را مانند قورباغه به نیز بچسبانید. دست‌‎هایتان را از پشت سر به نیز گره زده و آن را کمی بالا بیاورید. مقارن با اینکه پاهایتان را به طرف شانه‌هایتان بالا می‌آورید، دست‌هایتان را میان پاهایتان قرار دهید. تمرین سوم: بر روی زمین به یک طرف دراز کشیده و از چپ به راست بچرخید. تمرین چهارم: روی زمین نشسته و پایین‌تنه‌تان را در دایره مانند بچرخانید. تمرین پنجم: زانوها و دست‌هایتان را روی زمین قرار داده و سپس دست چپ و پای راستتان را موازی با زمین بالا بیاورید. سپس این دو را تحت شکم کشیده و دوباره آن‌ها را بالا بیاورید.