counter create hit

مطالب مرتبط:

یک روزنامه کویتی: ترامپ خواهان قطع روابط کشورهای عربی با ایران است

یک روزنامه کویتی اعلام کرد که رییس جمهور آمریکا به دنبال قطع روابط تمام کشورهای عضو شورای همکاری خلیج (فارس) با ایران و یکپارچه کردن آنها برای مقابله با ایران است. ...

لیاقت ورز مدیر کل روابط عمومی صندوق توسعه ملی شد

رضا لیاقت ورز، مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی صندوق توسعه ملی شد.

مشکلات زندگی زناشویی، نگاه از بالا کارسازه!

طلاق و جدایی حتی قبل از ازدواج و به هم خوردن نامزدی، سوء تفاهمی که اگر نبود، می توانست یک خواستگار بالقوه را به همسر آینده بدل کند.

۱۹ ضربه کلنگ زن برای قتل شوهر نافرجام ماند

یک زن که به دلیل سوظن و بداخلاقی با 19 ضرب کلنگ قصد کشتن همسرش را در همدان داشت ، با قرار وثیقه روانه زندان شد.

«جستار» به موضوع های روز مبتلابه جامعه می پردازد/ روایتی مستند از زندگی آدم های واقعی زیرپوست شهر

مجموعه مستند «جستار» به تهیه کنندگی رضا رشیدیان از امروز نوزدهم فروردین ساعت 21:30 در جدول پخش شبکه مستند سیما قرار گرفت.

روابط مان با ایران هیچگاه قطع نشد

رییس پارلمان اردن در گفت وگو با یک روزنامه مصری با بیان این که «من دو بار به تهران سفر کردم»، گفت: روابط مان با تهران هیچ گاه قطع نشد.

طنز؛ از اهدای جایزه کَن تا ثبت نام احمدی نژاد در گینس!

علی زراندوز در ستون طنز روزنامه قانون نوشت: سخنگوی بانک مرکزی اعلام کرد وام ازدواج 150 میلیارد تومانی که به زوجین پرداخت می شود، فقط شامل حال زوجین ایرانی می شود و جوانانی که از کشور روسیه به هوای گرفتن وام ازدواج به ایران می آیند تا همسر ایرانی بگیرند، شامل دریا ...

امیر عبداللهیان: ایران و روسیه روابط خود را تحکیم می بخشند

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت که حضور رئیس مجلس دومای روسیه در تهران مرحله جدیدی از روابط ایران و روسیه را شکل می دهد.

رابطه زناشویی در بارداری، چسب زندگیتان را نکنید

حاملگی بهترین زمان برای با هم بودن و روابط زناشویی یکی از راه های مهم برای ایجاد زندگی است.

زن بزرگتر از شوهر، مشکی پیش میاد؟

مساله بر سر اعداد و ارقامی که در شناسنامه نوشته می شود نیست مساله بر سر وجود تناسب و هماهنگی در کلیه زمینه هاست. اینکه شما دو نفر یکدیگر را خوب درک کنید، نیازهای یکدیگر را شناخته و پاسخ گو باشید. ...

علت خیانت شوهر، نباید جدا شوم؟

ترک کردن زندگی در این مواقع به معنای خالی کردن میدان برای فرد جدید است و از دست دادن کلیه چیزهایی که در این چند ساله کسب کرده اید.

علت لاغری در زنان، رابطه زناشویی است؟

روابط زناشویی هر چند کالری زیادی مصرف می کند اما بعید است در لاغری شما تاثیر خاصی داشته باشد.

وابستگی بیش از حد به خانواده، همسر چه کند؟

همسرم خیلی به خانواده اش وابسته است، باید چه کار کنم؟

افاضلی: دیدار با پدیده، بازی مرگ و زندگی است

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران رویارویی با حریف مشهدی تیمش را بازی مرگ و زندگی خطاب کرد.

عکس ؛ اینستاگرافی ؛ پست معنادار دستیار شفر درباره مامه تیام !

عکس ؛ اینستاگرافی ؛ پست معنادار دستیار شفر درباره مامه تیام !

میگوئل کولی دستیار وینفرد شفر در تیم فوتبال استقلال با انتشار تصویری از خودش در کنار مامه تیام درباره عشق به فوتبال و استقلال تهران نوشت . کولی در این پست نوشت : ” برادرها فقط به خاطر رنگ پوستشان برادر نیستند. بلکه بخاطر عشق به بازی و استقلال هم ...

رابطه زناشویی از شوهر که بچه ها!

رابطه زناشویی زن و شوهر، وقتی بچه ها هستند!

مشکل اساسی برای بسیاری از زوج ها زمانی که شما در ایجاد رابطه از فرزندان خود را. هنگامی که نوزاد کودک یا نوجوان و یا هر سه با استفاده از تعامل سطح آن است که تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. اما با کمی خلاقیت شما می توانید با استفاده از این موضوع به مدیریت.کودکانرابطه جنسی پس از تولد یک کودک بسیار دشوار است. در کنار لذت بخش است که ممکن است از اینجا, شما را از لذت بردن فرزند خود را مقاومت در برابر خستگی بسیار شدید به منظور تمایل به نیازهای کودک دشوار در استقرار می تواند بسیار دشوار است. در واقع 80 درصد از زنانی که جدید می تواند به نفع از کاهش میل جنسی در ماه اول از سگ. مطالعه مواد مربوط به نوزاد تازه متولد شده را به شما پیشنهاد می کنیم. کودکان نوپاکودکان نوپا خیلی به مراقبت نیاز دارند بنابراین با وجود آن ها وقت پیدا کردن برای رابطه جنسی ممکن است سخت باشد. اگر امکانش هست کودک را به مادربزرگ یا فرد مسئول دیگری بسپارید تا بتوانید کل یک بعد از ظهر یا غروب و حتی تمام شب را برای همسرتان وقت داشته باشید. اما اگر چنین چیزی امکان ندارد بعد از اینکه کودک خوابید زمان مناسبی است. در ضمن سعی کنید در تشخیص و بهره گیری از هر فرصتی برای عملیات سرعتی خبره شوید. هر وقت که می توانید با خیال راحت پانزده دقیقه آزاد باشید فرصت را غنیمت بشمارید.نوجوانانموضوع خوبی که در مورد نوجوانان در سن رشد وجود دارد این است که بیشتر از خانه بیرون می روند. اگر بیش از یک فرزند دارید سعی کنید فعالیت های خارج از منزل شان را با هم هماهنگ کنید. از آنجا که کودکان در این سن و سال تا دیر وقت بیدارند اگر سعی کنید حریم خصوصی جنسی خود را مثلا با قفل کردن در اتاق خواب خود، حفظ کنید الگویی خوب برای آینده فرزندان تان می شوید.